Luxusní bydlení nemusí být drahé

355

Každý by chtěl mít dům nebo byt, ve kterém by se cítil jako v bavlnce. Takový domov by měl být luxusně zařízen a ani obklady či dlažby nesmí vypadat nikterak lacině. Považujete toto pouze za nějaký nesplnitelný sen? V takovém případě vás dnes vyvedu z omylu, jelikož luxusní byty splňující ty nejnáročnější požadavky se prodávají za velmi přijatelné ceny a to i v centru Prahy.

Liberty Building –  pořiďte si nový domov na Praze 4

Například na Praze 4 se mohou nyní zájemci zajít podívat do zkolaudovaného bytového domu, který byl postaven v rámci projektu Liberty Building. Nacházejí se v něm luxusní byty nejrůznějších velikostí od 1+kk až po 5+kk. Ceny přitom nejsou tak vysoké, jak byste možná za moderní a luxusní bydlení Praha 4 očekávali. Pro pořízení nového domova právě v této lokalitě vám mohou stačit pouhé 3 až 4 miliony korun, což je při Pražských cenách skutečně velmi výhodné.

Pokud si navíc trochu připlatíte, můžete získat byt, jaký jen tak někdo nemá. K dispozici jsou totiž i luxusní prostory ve věži, ze které budete mít dokonalý výhled na široké okolí. Rozhodně stojí za to o takovémto luxusním bytě uvažovat.

Levné luxusní byty lze najít na více místech v Praze

Ovšem luxusní byty za přiměřenou cenu nenajdete pouze na Praze 4. Nové byty Praha se staví i v jiných lokalitách, které by pro vás možná mohly být zajímavější. Stačí sledovat aktuální nabídku a inspirace na bydlení třeba na stránkách Bydleme.cz.

Nové projekty jsou uzpůsobeny i pro podnikání

Většina z nově stavěných bytových domů nabízí i několik nebytových prostor, které můžete využít ke svému podnikání. Nemovitosti se nachází na pěkných adresách, kde budete pro své klienty snadno dosažitelní, a zakázky se vám při troše snahy jen pohrnou. Aktuální přehled nebytových prostor si můžete prohlédnout například na internetových stránkách www.libertybuilding.cz .