Ozdobné betonové ploty

845

Přemýšlíte o novém plotu kolem vašeho domu? Existuje mnoho druhů oplocení, ze kterých si můžete vybírat. Vaše volba je bezpochyby ovlivněna hned několika faktory. Jedním z nich je materiál plotu, dále tvar a výška, konstrukce, barva a v neposlední řadě také cena. Chcete, aby váš dům zdobil okrasný kvalitní plot s dlouhou životností? Rozhodněte se pro betonový plot od Betonoveploty.net.

Betonové ploty jsou nenáročné na údržbu a mají velmi dlouhou životnost. Betonový plot se velmi jednoduše sestavuje, je kompletně rozebíratelný a navzdory materiálu je esteticky velmi působivý. Plot je sestaven z koncových a průběžných sloupků, mezi které jsou vsunuty betonové desky. Každý plotový dílec je vysoký 50 cm, jejich skládáním na sebe dosáhnete požadované výšky výsledného plotu.

V dnešní době můžete vybírat z celé řady moderních designů, betonové ploty se skládají z plotových desek, které mohou být rovné, rádiusové nebo s ozdobným zakončením. Hladké ploty se nenosí, proto na Betonoveploty.net naleznete velký výběr dekorů, můžete si tak pořídit betonový plot se vzorem štípaného kamene, cihel či s mnoha dalšími variantami a kombinacemi designů.

Základní barvou betonového plotu je šedá barva. Chcete-li zbarvení plotu sladit s odstínem domu, pořiďte si barevný betonový plot. Vyberte si na Betonoveploty.net některou z hotových barevných variant nebo můžete váš betonový plot jednoduše natřít fasádní barvou. Tím dosáhnete maximální harmonie domu a plotu. Novinkou v sortimentu betonových plotů je plot v barvě pískovce, indiga a také v barvě cihlové.

Nemáte-li čas či dostatek zkušeností, abyste plot stavěli sami, nechte si ho postavit od profesionálů. Betonoveploty.net vám nabízí kompletní servis od prodeje až po montáž, zkrátka dodává betonové ploty na klíč. Kvalita betonového plotu je zaručena certifikovaným betonem stálého složení, ze kterého je plot vyroben. Díky tomu je betonové oplocení odolné vůči dešti, sněhu, mrazu, zkrátka všem povětrnostním vlivům a životnost takového plotu dosahuje několik desítek let. Zaujal vás betonový plot? Pořiďte si ho i vy!

Sdílejte