Chcete se přestěhovat do Prahy? Podívejte se na aktuální nabídku

760

Už přibližně rok uvažuji o tom, že konečně investuji do vlastního bydlení a přestěhuji se z malého města do Prahy. Ovšem doposud se mi nepovedlo najít takový byt, který by se nacházel na správném místě, byl dostatečně prostorný a stál by nějak přiměřeně. Naštěstí nejrůznější developeři neustále dokončují nové stavby a je tedy možnost hledat si svůj nový domov i mezi nimi.

Naposledy se mi podařilo narazit na nové byty Praha Štěrboholy nebo byty ve Vysočanech. Všechny tyto stavby mě něčím zaujaly a rozhodl jsem se vám o nich napsat pár řádek.

Byty ve Vysočanech

Dokončený projekt bytových domů ve Vysočanech nazvaný “Harfa V” mě zaujal takřka na první pohled. Tento typ bytů mi poměrně vyhovuje a jsem si jist, že by se mi v nich mohlo bydlet velmi dobře. Měl jsem totiž možnost v bytě, který vystavěl Finep a vypadal velmi podobně, strávit pracovně při instalaci kuchyňské linky a dalšího zařízení několik dní. Důkladně jsem si ho prohlédl a nenarazil jsem na žádné nedostatky, který by právě dokončený byt obsahoval. Co se týče tohoto domu a občanské vybavenosti v místě, tak tu lze také označit také za výbornou.  Prodej bytů Vysočany stále běží a rozhodně jsem tedy tuto nabídku zařadil mezi ty, ke kterým se ještě vrátím a zvážím koupi bytu.

 

Zajímal by vás rodinný dům ve Štěrboholech?

Nějaký čas jsem uvažoval o tom, že bych investoval například do řadového rodinného domku, které se nyní v Praze a její blízkosti staví. Nakonec jsem se ovšem rozhodl, že přeci jen domek je podstatně náročnější a při mé práci a stylu života se raději nastěhuji do bytu. Ovšem i tak vám rozhodně řeknu o tom, jaké nové rodinné domy Praha si lze nyní zakoupit. Ve Štěrboholech Finep postavil nové řadové domky a některé z nich jsou stále volné. Nejedná se přitom o stavbu takzvaně “na zelené louce”, kde kolem vůbec nic není. Tyto domy plynule navazují na původní zastavbu. O občanskou vybavenost se tedy bát nemusíte.

Poslední volné byty ve Štěrboholech

Nejspíš mnoho lidí uvažuje o bytě jako o snazší variantě bylení stejně jako já, protože ve Štěrboholech byly kromě domů vystavěny i byty, ale již teď je jich velká část rozprodaná. Ovšem pokud by se vám tato lokalita líbila a toužili po bydlení v ní, ještě můžete využít nabídky dobré ceny bytů a pořídit si perfektní domov pro sebe a své potomky.