Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Praze

1026

Dostali jste práci v našem hlavním městě a nedaří se vám sehnat vhodný byt ke koupi, případně čekáte na dokončení nějakého developerského projektu? S velkou pravděpodobností budete tedy hledat nějaké cenově přijatelné bydlení v dojezdové vzdálenosti do zaměstnání. V dnešním článku bych vám rád představil ubytovnu a penzion, ve kterém můžete najít útočiště bez toho, abyste si snížili svůj životní standard. To se týká jak vybavenosti obytných prostor, tak i financí, zbývajících po zaplacení pronájmu.

Pěkné ubytování pro jednotlivce

Potřebujete dlouhodobější ubytování pro sebe a případně třeba pro partnerku či partnera? Abyste nemuseli přespávat po hotelích, kde dlouhodobé ubytování přijde draho, mohla by vám být ubytovna Praha – tedy konkrétně ubytovna a penzion Zahradní město – vhodným útočištěm. Vzhledem k velkému množství ubytovacích prostor si lze vybrat apartmán nebo 1+1 s vybavením, které je pro vás důležité. Díky tomu, že si budete sjednávat tento pronájem bez realitky, vyjdou vás takové prostory levněji, než kde jinde.

Ubytování pro studenty

Ubytovna Praha Zahradní město je vhodná i pro studenty, kterým nevyhovují prostory kolejí. Z osobní zkušenosti vím o kvalitě pokojů na koleji. Rozhodně nejsou právě typickým příkladem luxusního bydlení. Pokud máte zájem o trochu vyšší standard, mohlo by vám stát za to, zaplatit si pokoj ve výše zmíněném penzionu. Pokud se dohodnete s více přáteli, lze srazit náklady na naprosté minimum. Přitom se rozhodně dočkáte mnohem lepšího přístupu než na koleji a bez jakéhokoliv omezování.

Ubytování pro dělníky a firmy

Jak jsem už psal o kousek výše, v ubytovně Zahradní město lze objednat nejrůznější typy pokojů. Toto místo je tak vhodné například i pro firmy přesouvající své zaměstnance na delší čas z jedné lokality do jiné. Třeba stavební firmy takto cestují za zakázkami. Při větším počtu ubytovaných je využití ubytovny velmi ekonomické. Navíc k ubytování lze přiobjednat snídaně a jiná jídla. Sami zjistíte, že pokud hledáte „ubytování Praha“ pro větší počet osob, je tato mnou představovaná možnost výborným řešením.

 

Sdílejte