Kde najít v Praze komfortní bydlení?

932

O bydlení v Praze je v současnosti doslova rekordní zájem. O přestěhování do našeho hlavního města mají zájem obyvatelé z celé republiky, ale i obyvatelé Prahy touží se přestěhovat do lepších bytů v atraktivnějších lokalitách? I na samotném území Prahy můžeme najít městské části, které jsou u rezidentů vyhledávané více a méně. Mezi nejžádanější městské části bezpochyby patří Praha 3.

Developeři jsou si tohoto zájmu vědomi

Praha 3 je z hlediska své polohy velmi dobře umístěnou čtvrtí. Do centra je to blízko, ale díky rychlé dopravní dostupnosti se dostanete velmi rychle i z centra ven. Lokalita disponuje kompletní občanskou vybaveností a také velkým množstvím zelených ploch, parků a sportovišť. Detailní informace o Praze 3 najdete ZDE. I silné developerské společnosti jsou si vědomy velké obliby městské části Praha 3 v posledních letech. Proto se snaží stavět moderní bydlení v Praze právě v této městské části.

nejluxus.cz_navackove_cz_01

Velmi populární je lokalita Vackov

Praha 3 je samozřejmě celkově velký pojem a celá městská část se dělí do několika lokalit. I mezi jednotlivými lokalitami jsou poměrně velké rozdíly. Mezi nejžádanější lokality městské části Praha 3 za posledních 10 let se řadí Vackov. V této městské části vzniklo velké množství, mnohdy unikátních developerských projektů, nabízejících byty Praha 3. Za zmínku rozhodně stojí projekt Alfarezidence, který vznikal v rozmezí let 2006-2011. I v současnosti vzniká v lokalitě Vackov velmi žádaný developerský projekt.

nejluxus.cz_navackove_cz_02

Projekt s příhodným názvem – Na Vackově

Už podle samotného názvu si nemůžete splést, kde se projekt Na Vackově nachází. Konkrétně se jedná o 3 samostatně stojící budovy poblíž ulice Olgy Havlové. V rámci celého projektu vznikne 202 nových bytových jednotek. Dispozice jednotlivých bytů jsou od 1+kk až po prostorné 4+kk. Hlavní důraz při plánování a při výstavbě je kladen na to, aby v rámci projektu Na Vackově vznikly elegantní a levné byty v Praze s hlavním zaměřením na rodiny.