Luxusní bydlení v atraktivní lokalitě? To jsou nové byty na Žižkově

Hledáte bydlení, které bude opravdu luxusní a bude odpovídat moderním standardům, které očekáváte od bydlení v Praze? V tom případě máte možnost zakoupit si jeden z bytů v nově vznikajícím bytovém komplexu na Žižkově. Nabídne vám jak klidné bydlení, tak možnosti kulturního i sportovního vyžití. Nenechte si ujít jeden z bytů v lokalitě, která na vás udělá dojem.

Moderní klidné bydlení i městský život

Tento bytový komplex bude navazovat ze západní strany na městské centrum. To se teprve připravuje a nabídne nové možnosti třeba pro nakupování. Zatím můžete za nákupy vyrazit třeba na Vinohrady. To je také skvělé místo pro setkávání s přáteli v místních restauracích nebo kavárnách. Byty Praha 3 Na Vackově, což je jméno přesné lokality, kde se komplex nachází, nabídnou 342 bytů a ateliérů.

Ve finální fázi bude celková výstavba zahrnovat 5 rezidenčních objektů, které jsou podél ulice Malešická. Byty jsou koncipovány s ohledem na:

  • Vysokou míru soukromí
  • Členité balkony a lodžie

Právě jedno s druhým v mnohém souvisí, protože členitá architektura bytového komplexu do značné míry zajišťuje soukromí. Kromě toho nabídne nové bydlení v Praze na Žižkově širokou nabídku bytů o různých dispozicích, a to od 1+kk do 5+kk. V případě zájmu je možno si vybraný byt rezervovat. Můžete také využít výhodného financování, které spočívá ve zvýhodněných podmínkách hypotečního úvěru. To ve výsledku znamená také nižší úrokové sazby. Samotnou hypotéku sjednáte bez poplatku.

Relaxace i sportovní vyžití

Důležitý je v této oblasti také aspekt klidu a možnosti sportovního vyžití. Aktivní odpočinek nebo relaxaci, každému podle jeho chuti, mohou nabídnout oblasti jako je Vítkov, sady na Krejcárku nebo Parukářka. Skrz vrch Vítkov také vede cyklostezka, a to bývalým železničním tunelem. Pokud to tady znáte, určitě jste se sem už někdy podívali.