Signál pro 90 % Prahy

Zapomeňte na pomalou rychlost internetu a objevte sílu neomezeného připojení za bezkonkurenční ceny. Airwaynet nabízí exkluzivní nabídku pro všechny domácnosti sídlící téměř po celé Praze. Všichni klienti zde mají k dispozici připojení bez jakýchkoliv limitů stažených dat, omezování rychlosti při stahování a mnoho dalšího. Poskytovatel internetu na Praze 5 je nablízku svým klientům kdykoliv.

Dostupnost internetu

Internet Praha 5 se může pyšnit širokou škálou aktuálně pokrytých lokalit. Patří mezi ně téměř všechny městské části Prahy, a to jak v centrální oblasti, tak i na okraji města. Firma disponuje přesností udávaných informací. V případě nejistoty ohledně pokrytí dané oblasti ihned pověří zkušeného odborníka k proměření signálu. Neustálé zdokonalování má firma na denním pořádku, a proto plánuje v budoucnu dále rozšířit své pole působnosti, aby mohla zajistit rychlé připojení pro všechny zájemce.

Cenově lákavá nabídka

Všechny domácnosti si mohou vychutnávat internetu, který je poskytován za prvotřídní ceny, a to již od 290 Kč. Lákavý výběr zahrnuje čtyři tarify, při jejichž zakoupení čeká na klienta řada výhod například v podobě WiFi routeru pro bezdrátové připojení jiných zařízení zdarma. Na své si přijdou i podnikatelé, kteří si jistě oblíbí nabídku standardních tarifů 10, 20 nebo 30 Mb/s, již si mohou pořídit za zvýhodněné ceny.

Maximální péče o zákazníka

Dlouhodobým cílem společnosti je zajištění spokojenosti i náročného klienta, a proto do své nabídky služeb zařadila celou řadu atraktivních faktů. Za samozřejmost se zde považuje podání pomocné ruky zákazníkovi, který na základě jednoduchého formuláře může získat hned několik užitečných rad. Veškeré konzultace jsou klientům poskytovány zdarma. WiFi internet Praha 5 nabízí i bezplatné měření signálu, které je smluvně nezávazné.