Víte, kde v Praze sehnat cenově dostupný, a přitom precizní úklid domácností i kanceláří?

Mnozí z nás jsou natolik vytížení, že nestíhají pravidelný úklid domácnosti. Už vůbec pak není možné provést generální úklid domácnosti, který zahrnuje mytí oken, vytírání prachu na skříních, vyčištění koberců atd.  I ve společnostech potřebují úklid kanceláří a dalších prostorů, v nichž by bylo bez úklidu nepříjemné pracovat. Mnohé úklidové služby v Praze a okolí, vám nabízí spolehlivá společnost Lepší úklid.

To nejlepší pro úklid domácností

Ať už hledáte službu úklid domácností pro pravidelné uklízení, nebo pro občasné kontaktování úklidové firmy, pomůže vám Lepší úklid. Uklízí v domácnostech a bytových prostorech od velikosti 100 m² v Praze i v jejím okolí. Uspějete, ať už budete chtít vyčistit koberce, umýt okna, uklidit jednou za čas nebo pravidelně. Dokonce vám pomůže i uklidit po rekonstrukci, nebo vyklidit půdu, odveze za vás suť či vyhozené vybavení, které už nebudete potřebovat.

Ať už využijete jakékoli její služby, vždy garantuje dokonale provedenou práci, osobní přístup a příjemné ceny. Pracovníci společnosti jsou vyškoleni a prověřeni. Firma garantuje 100 % kvalitu odvedené práce. Dokonce je pojištěna pro každý případ proti způsobené škodě ve výši 5 000 000 Kč.

Vyberete si z bohaté nabídky služeb

Lepší úklid nabízí mnohé úklidové služby nejen pro domácnosti, ale také pro firmy, a to nejen uvnitř, ale i venku.

Kupříkladu úklid pro firmy může zahrnovat úklid kanceláří a nebytových prostor v Praze a okolí. Zajímat by vás mohl i úklid a správa bytových objektů, kdy Lepší úklid dokonale zajistí správu bytových domů a SVJ. Další službou je zmíněný odvoz odpadu a suti, čištění podlah a garáží, výškové práce, úklid společných prostor, péči o zeleň a zahrady, úklid veřejných budov, odklízení sněhu…

Více na lepsiuklid.cz.