Ideální bazén do každého počasí? Swim Spa

S příchodem jara mnoho českých rodin začíná uvažovat o pořízení bazénu na svou zahradu. Velmi častým negativem při rozhodování, zda pořídit bazén či nikoliv, je nevyzpytatelné počasí. Spočítáme-li dny, které jsou na koupání v bazénu jako stvořené, je jich pomálu. A možná že právě proto jsou stále oblíbenější Swim Spa, ideální alternativy zahradního bazénu, které je možné využívat po celý rok.

Představte si bazén s teplou vodou, protiproudem, který umožňuje neomezené plavání, a hydromasáž ve vířivce v jednom. Líbí se vám tato představa? Pak vás pravděpodobně potěší, že takový bazén skutečně existuje – jmenuje se Swim Spa.

Swim Spa

Swim Spa je v podstatě termální bazén s protiproudem, který nadchne každého sportovce i rekreačního plavce. Díky protiproudu je zde totiž možné plavat nekonečně dlouho a bez ohledu na počasí či roční období.

Ocenili byste zároveň hydromasáž a příjemnou relaxaci kdykoliv se vám zachce? Některé modely Swim Spa jsou kombinované s vířivkou, která pomůže uvolnit denně namáhané svaly, uleví osobám, které trpí bolestí kloubů, nespavostí nebo jsou často vystaveny stresujícím situacím.

Maximální pohodlí

Swim Spa svým majitelům nabízí dokonalou relaxaci a možnost plavání po celý rok, ale i velice nízkou energetickou náročnost, snadnou údržbu, tichý chod a jednoduchou obsluhu. Voda je dohřívána dle potřeby a pravidelně filtrována tak, aby byla stále křišťálově čistá. Tento termální bazén je možné obsluhovat pomocí inteligentních řídicích systémů a termální bazény i vířivky je možné doplnit náladovým světlem v barevném provedení dle vašeho výběru.

SPA Studio s.r.o.

Aby vám vířivka nebo Swim Spa dělaly dlouho radost, je nutné vybrat správný model vysoké kvality. Velmi důležitý je proto výběr výrobce, který se ve vířivkách a Swim Spa skutečně vyzná a dokáže poradit i s otázkami, které by vás možná nenapadly, ale přesto jsou důležité. Velice kvalitním výrobcem v ČR je například společnost SPA Studio s.r.o., jejíž showroomy můžete navštívit v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi.