Jak si zpříjemnit zahradní grilování

1196

Jak si zpříjemnit zahradní grilování

Teplé letní večery jsou v nenávratnu a nám nezbývá nic jiného, než se pomalu smiřovat s blížícím se podzimem. Přesto ještě není nutné se vzdávat veškerých aktivit typických pro letní období, a zvláště ne zahradního grilování, které většina z nás tolik miluje.

Co si tedy pořídit, abyste si vychutnali grilování se vším všudy a neklapali se u toho zimou?

Infrazářič – pro domácí i komerční použití

První volbou v tomto případě bývá infrazářič. Jedná se o ideální přístroj pro venkovní použití, protože neohřívá vzduch, ale hmotu. Během chvíle poskytne tepelnou pohodu, a navíc s pozitivními dopady na zdraví. Infrazářiče zlepšují průtok krve, čímž dochází ke zvýšení látkové výměny. Dále pomáhají při svalovém napětí, zánětech, bolestech svalů, kloubů a při celé řadě chronických onemocnění.

Jejich využití nalezneme nejen v domácnostech, ale také v komerčním prostředí. Nejčastěji jsou používány v předzahrádkách restauračních zařízeních, díky čemuž pomáhají restauratérům prodloužit letní sezónu, a tím zvyšovat tržby. Na větších prostorech se ale doporučuje používat více infrazářičů najednou, pro zachování ideální tepelné pohody.

Plynové zahradní topidlo

Kromě infrazářičů jsou oblíbená plynová topidla na propan-butan, která můžete používat také v interiéru, a to za předpokladu dostatečné výměny vzduchu. Pro zahradní grilování je tento typ topidla ideální.

Největší výhodou plynových zahradních topidel je mobilita a nezávislost na elektřině, na druhou stranu u nich budete muset měnit plynové bomby a oproti infrazářičům počítejte s tím, že zaberou více místa.

Vyhřívací deka – individuální řešení

Určitě se mezi námi najdou tací, kterým je zima téměř neustále, a to zvláště díky stále studeným nohám. I pro vás tu máme řešení vašich problémů ve formě vyhřívací deky, kterou můžete klidně používat také venku. Jedná se o levné a individuální řešení. Budete v teple, nenastydnete, a tak si vychutnáte zahradní grilování až do konce. Vyhřívací deky navíc pomáhají při celé řadě chronických problémů a při různých zánětlivých onemocněních.

Nyní můžete směle grilovat i s přicházejícím podzimem.

CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE je česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu.

http://www.ventilatory-shop.cz/

 

 

Sdílejte