Bydlení mimo ČR má své kouzlo

757

Už od útlého věku mě rodiče brali na nejrůznější výlety a později i na dovolené do zahraničí. Vždy se mi tyto cesty velmi líbily a poznávání cizích krajin a zajímavých míst jsem zůstal věrný dodnes. Neustále procházím nejrůznější internetové magazíny, které se této tematice věnují. Podařilo se mi tímto způsobem už najít mnoho zajímavých míst, která rozhodně stojí za návštěvu. Pojďme si o nějakých z nich říci i dnes zde v tomto článku.

Právě čtení zajímavých článků a magazín tipy na cesty na adrese tipynacesty.cz  mě inspirovaly k návštěvě Slovenských hor. Snad každý zná Lomnický štít, který bylo možné vidět například i ve filmu „Anděl na horách“. Málo kdo ovšem zná vrchol nazvaný Velká Svišťovka. Já jsem na něj narazil při jedné z „procházek“, které mám mimochodem opravdu velmi rád a perfektně si při nich odpočinu od každodenního stresu v práci. Skýtá nádherný výhled na Skalnaté pleso, Zelené pleso a při dobrém počasí i na notný kus Slovenska.

Odtěhovat se na Slovensko – můj velký sen

Možná se ptáte, proč se zmiňuji o těchto krásných místech na stránkách, které jsou věnovány pěknému bydlení a nejedná se o magazín o cestování? Důvod je prostý. Mým snem je jednoho dne se na Slovensko přestěhovat nebo si tam minimálně koupit nějaký rekreační objekt. Popisem krás tohoto místa jsem vám chtěl přiblížit, co mě na tom tak láká. Krásná příroda v okolí a mnoho možností k cestování. Navíc na Slovensku si ihned oblíbíte to, jak jsou místní lidé milí a vstřícní. U nás se s něčím takovým setkáte jen velmi zřídka. Ovšem jen pár kilometrů za hranicemi je vše úplně jinak. Člověk se ihned cítí uvolněněji a chtěl by tak strávit celý život. Pokud vás můj článek zaujal, určitě si udělejte čas a k našemu východnímu sousedu se zajeďte podívat nebo si alespoň přečtěte zajímavé články na webu  http://abeceda-cestovani.cz.