Hledáte luxusní bydlení? V Praze si určitě vyberete!

713

Nejste spokojení se svým současným bydlením a hledáte takové bydlení, které by bylo modernější, mělo větší prestiž a nacházelo se v žádané lokalitě? V takovém případě se rozhodně zaměřte na Prahu, protože z aktuální nabídky nemovitostí si jistě vyberete. Velká nabídka je zejména v oblasti nově realizovaných developerských projektů, tedy moderního bydlení.

Nyní je správný čas ke koupi nové bytu

I odborníci se shodují na tom, že právě nyní je ideální doba k nákupu nemovitosti v Praze. Nákup je skvělou investicí. Ceny nemovitostí se držely dlouho při zemi, ale nyní budou ceny bytů i domů stoupat. Více informací čtěte ZDE. V současnosti je možné na celém území Prahy najít desítky originálních developerských projektů. Některé jsou zaměřeny na výstavbu a prodej bytů v Praze, jiné na rodinné domy a vily a nechybí ani samostatně prodejné pozemky k prodeji. Záleží jen na vás, o jaké bydlení máte zájem.

nejluxus.cz_sekyragroup_cz_01

Luxusní projekty rozhodně nechybí

V Praze vznikají developerské projekty pro všechny kategorie rezidentů. Nechybí levné bydlení pro mladé, domy a byty pro rodiny, ale ani projekty, které jsou určeny pro nejnáročnější klientelu. A nemusí se vždy jednat jen o rodinné domy a vily. I byty mohou nabízet přepych a luxus, který byste možná ani nečekali. Zejména zkušení developeři jsou schopni navrhnout a realizovat luxusní projekty. Důkazem mohou být například byty Praha 4 v projektu Rezidence Rozhledna.

nejluxus.cz_sekyragroup_cz_02

Místo chátrající stavby moderní bytový projekt

Rezidence Rozhledna je jeden z nejúspěšnějších a nejlépe hodnocených developerských projektů posledních let. Za jeho zrodem stojí zkušená developerská společnost Sekyra Group. V místě s výhledem na Prahu, kde dříve stál chátrající mrakodrap, vznikl projekt, který nabízel nové byty v Praze 4 pro rodiny s dětmi, mladé páry i náročné rezidenty. A podobných projektů má na území Prahy, nejen společnost Sekyra Group, desítky.