Láká vás bydlení v Praze? Pojďte si vybrat!

572

Láká vás hlavní město? Pokud se sem chcete přestěhovat a koupit dům či byt, je právě nyní ideální čas. Úrokové sazby u hypoték se drží zatím stále nízko a společně s nimi i ceny nemovitostí. A pozor – dokonce i těch, které byly postaveny na velmi žádaných místech. Nabízíme vám proto přehled několika nejzajímavějších projektů v Praze, ve kterých si můžete výhodně pořídit nové bydlení. Neváhejte, zájem je velký…

K mání je standard i luxusní bydlení

Nabídku bytů a domů pomohly zvýšit především nové developerské projekty Praha. Díky nim vyrostly na mnoha místech velmi zajímavé bytové komplexy, které nabízí stovky bytů různých velikostí od standardních až po velmi luxusní loftové byty. Na své si tedy přijdou singles, páry i rodiny s dětmi.

Dva žádné projekty najdete na Praze 5

Tato lokalita patří mezi velmi žádané, je to především díky její poklidné atmosféře a skvělému spojení do centra města. Moderní byty na prodej Praha jsou aktuálně k mání například v projektu Britská čtvrť IX. Koupit je možné i byty družstevní.

nejluxus.cz_finep_cz_01

Velký úspěch v tomto městském obvodu zaznamenal také projekt Kaskády Barrandov. Aktuálně je vyprodán, ale kvůli přetrvávajícímu zájmu developer (společnost Finep) chystá postavit další etapy.

nejluxus.cz_finep_cz_02

Další městské části nezůstávají o nic pozadu

Mnoho příležitostí se nachází i v dalších oblíbených pražských čtvrtích. Je to například projekt Malý háj, který vznikl na Praze 10 ve Šterboholech. Bydlení zde potěší všechny, kdo si chtějí užívat život ve velkoměstě a současně být ve spojení s přírodou a hlavně tedy ty, kdo hledají domy na prodej v Praze. V prodeji jsou domy o dispozicích 4+kk s garáží a zahradou. Nové domy, které jsou připraveny k nastěhování, najdete i ve Stodůlkách.

nejluxus.cz_finep_cz_03

Spěchejte, ale s rozvahou!

Poptávka po novém bydlení v Praze roste, což by vás mohlo donutit k ukvapené koupi. Vyvarujte se tomu. I když téměř všude visí cedule téměř vyprodáno, nemusí to ve skutečnosti tak být. Máte-li o nějaký byt zájem, nejdříve si ho prověřte a srovnejte s ostatními nabídkami. Jedině tak se vyvarujete chybě, které byste mohli později litovat. Stejně jako byty si srovnejte i nabídky od bank. Nabídky hypotečních úvěrů se mohou velmi lišit. Najděte si ještě chvilku a přečtěte si tento článek, který radí, čeho se při vyřizování hypotéky vyvarovat.