Pořádáte párty? Víme, na co nezapomenout, aby byla nezapomenutelná…

Slíbili jste svým známým, že pro ně uspořádáte skvělou párty, na kterou hned tak nezapomenou? Tak směle do toho! Anebo snad máte o svých organizátorských schopnostech pochyby? Pokud jste akci pro větší počet lidí nikdy nepořádali, stoprocentně vám přijde vhod několik praktických tipů. Prozradíme vám to nejdůležitější…

Vše začíná originální pozvánkou

Jak docílit toho, aby na párty dorazilo co nejvíce hostů? Vymyslete originální pozvánky a pošlete je v dostatečném předstihu. Garantujeme vám, že se nakonec dostaví ještě více lidí, než kolik jste jich původně očekávali. Podstatné je, aby byla pozvánka jedinečná!

Stylové dekorace navodí správnou atmosféru

Párty musí dobře vypadat, o tom žádná. Zapojte všechny smysly, a když to bude nutné, pozvěte si třeba profi designéra. Pořiďte pár stylových dekorací a vytvořte prostředí, ve kterém se budou zúčastnění cítit dobře. Hlavní je, aby vše ladilo!

nejluxus-cz_azrent_cz_01

Bazén zažene nudu

Máte možnost, aby na vaší párty nechyběl bazén? Pak ani neuvažujte o tom, že do něj hostům zamezíte vstup. Naopak do bazénu přidejte barevné nafukovací věci a budete mít o program postaráno. Stačí pár drinků a účastníci budou dovádět ve vodě i ve společenském oblečení.

Hosty nesmíte nechat stát

Alfou a omegou spokojenosti hostů je dostatek míst k sezení. A když na to přijde, budou se vám hodit party stany. Jeden nikdy neví a počasí bývá nepředvídatelné. Pronájem párty stanů je odpovědí na otázku „Co si počít, když se strhne průtrž mračen?“

nejluxus-cz_azrent_cz_02

Nekomplikujte jídelníček

Jídlo je nedílnou součástí párty, ale vězte, že hosté nakonec nejvíce ocení nejjednodušší pokrmy. Spíše než lahůdky nabídněte klasiku v podobě hranolek, párků, brambůrků a dalších pokrmů, bez kterých se správná párty neobejde.

Dostatek nealkoholických nápojů

Většina hostů pravděpodobně dorazí i s lahví kvalitního alkoholu. Naopak se můžete setkat s nedostatkem nealka – proto se postarejte o velkou zásobu vody, minerálek, džusů a dalších nealkoholických nápojů, díky kterým účastníci vydrží déle střízliví.