Trendy roku 2019 – jak je využít v ložnici?

Patříte mezi lidi, kteří milují novinky a neradi se nudí? Máte rádi změnu a váš životní styl se odráží i ve vašem bytu? Sledujete pozorně nejnovější trendy v bydlení na Pinterestu nebo Instagramu a necháváte se jimi inspirovat? Pokud jste se v této charakteristice našli, určitě znáte ten pocit, kdy vás pohled na váš byt už úplně neuspokojuje. A to je nejvyšší čas pořídit si nějaký nový, neokoukaný kousek. S jarními slevami na povlečení se nemusíte bát ani průvanu v peněžence. Co kdybyste tedy začali se změnami v místnosti, kde každý všední den trávíte nejvíc času?

Vpusťte teplo do ložnice

Letošní barvou roku je jemná korálová. Ta symbolizuje navazování vztahů, spřízněnost a touhu po harmonii. Inspirujte se touto myšlenkou a zkuste z vaší ložnice vyhnat chlad povlečením v teplých tónech. Nemusíte se striktně držet jen barvy roku. Úplně stejně vám poslouží i tlumená vínová, nebo klasická červená, jejíž ostrost může srazit třeba kombinace s šedou barvou.

Vintage vzory nestárnou

Inspirace historií je v kurzu už několik let a nebude tomu jinak ani letos. Velké ornamenty ve stylu barokních výšivek jsou pro povlečení jako stvořené. Pokud hledáte něco trochu extravagantního, sáhněte po některém z kousků z Luxury collection české firmy Kvalitex.

Žádná složitá údržba

S plným diářem a časem naplánovaným na minuty je těžké si představit, že naše babičky prádlo nejen praly, ale i věšely pěkně na slunce, škrobily a žehlily. Dnes už si ale můžete koupit bavlněné nebo flanelové povlečení, které vyperete v pračce na 60°C, dáte do sušičky a za pár hodin můžete postel převléci.

Trendy ložnice, ve které vám bude příjemně, nemusí být nedosažitelný sen. Využijte jarních slev a udělejte si radost!