Užijte si luxusní čokoládovou masáž pár dní před Vánoci

1353

Začíná Vám jít hlava kolem z předvánočního shonu a ráda byste si udělala chvíli jen sama pro sebe? V tom případě je zřejmě nejvyšší čas na zaslouženou relaxaci.

Odpočiňte si od vánočního shonu během čokoládové masáže

Ačkoliv si každoročně před Vánoci říkáme, že není potřeba před těmito nejkrásnějšími svátky v roce postavit byt vzhůru nohama, pár dní před Vánoci každá z nás šílí z toho, co ještě musí uklidit, napéct, nakoupit či jak nazdobit interiér naší domácnosti. Zapomínáme však přitom, že advent má být především časem rozjímání a čekání na připomenutí narození Ježíška. Pár dní před Štědrým večerem si můžete dopřát také pár hodin také sama na sebe a zajít si například na zaslouženou masáž. Velmi oblíbená je především čokoládová masáž, která má výborné relaxační a regenerační účinky. Čokoláda působí skvěle proti celulitidě, tonizuje a hydratuje pokožku. Jemné částečky kakaa se používají jako peeling. Kromě toho si po čokoládové masáži odnesete pocit dobré nálady a nabytí čerstvé energie. Vězte, že po čokoládové masáži budete mít pocit, že veškerý zbytek vánočních příprav pro Vás bude hračkou. Čokoládovou masáž můžete darovat také jako netradiční vánoční dárek někomu z Vašich nejbližších.)

Jízda ve Ferrari jako vánoční dárek pro Vašeho milého

Více tipů na vánoční dárky najdete zde www.firmanazazitky.cz/netradicni-darky/-1.
Vánoční čekání si můžete zkrátit také hledáním vánočního dárku pro Vašeho partnera. Snad každý muž se rád projede sportovním automobilem. Přesně to mu může splnit jízda ve Ferrari 488 Spider. Během jízdy ve Ferrari bude hltat každou zatáčku. Motor Ferrari 488 Spider je totožný s modelem 488 GTB. Vůz umí z nulové rychlosti zrychlit až na rychlost sto kilometrů za hodinu za rovné tři sekudy.