Zahradní párty stany a altány zastřeší venkovní akce

1625

Chystáte se uspořádat na jaře, v létě, nebo na podzim větší oslavu, svatební hostinu, nebo raut pro obchodní partnery a nemůžete se rozhodnout pro správné místo? A co zvolit venkovní prostředí jako je zahrada, nádvoří Vaší firmy, nebo blízký park a danou událost uspořádat v zahradním párty stanu? Vaši hosté tuto možnost jistě ocení a Vy si můžete být prakticky jistý, že bude celá akce probíhat v příjemném, přátelském duchu, který venkovní prostředí ve spojení s párty stanem navozuje.

Je výhodnější párty stan koupit, nebo si jej pronajmout?

Pronájem zahradního stanu se vyplatí ve většině případů pouze u velkých hostin a oslav, kdy potřebujete zastřešit opravdu velké prostory a stan pravděpodobně použijete pouze jednou. Některé firmy nabízejí nejen pronájem stanu, ale i jeho stavbu vlastními pracovníky, takže máte kompletní zařízení dodávky téměř bez starostí a strachu, zda se Vám podaří stan správně a pevně sestavit. Je ale nutno počítat s tím, že tyto opravdu velké stany, které lze běžně půjčit, jsou velmi masivní, těžké a poměrně drahé, takže jen půjčovné a doprava k Vám na místo rozhodně nebudou zanedbatelné.

Výhody pořízení vlastního párty stanu

Při pořádání běžných zahradních oslav, rautů, svateb apod. tudíž často nakonec vyjde srovnatelně pořízení jednoho většího, nebo více menších zahradních párty stanů, které Vám po dané události zůstanou, takže je můžete používat i nadále, případně dále prodat jako použité. Pro občasné využití nepotřebujete složitou skládací konstrukci, ani příliš velkou tloušťku plachty, nebo konstrukce, takže lze zvolit i levnější zahradní altán bez bočních stěn, pokud potřebujete jen ochranu před sluncem.

Sdílejte