Pořiďte si betonovou žumpu se zajímavou slevou

Spousta z nás má domek nebo chatu v místech, kde ještě není, a možná také nikdy nebude obecní, městská kanalizace. Pokud tomu tak je i u vás, a vy chcete nemovitost rekonstruovat, je potřeba, abyste vyřešili ekologicky, jakým způsobem budete nakládat se splaškovou vodou, která u vás vzniká. Volit můžete buď jímku, nebo domovní čističku odpadních vod. První varianta je mnohem levnější, a v případě, že si vyberete betonovou jímku, bude vám spolehlivě sloužit po mnoho let.

Vyberte si kvalitní betonovou žumpu

Betonové žumpy Ostrava, ale i pro jiná města, které vyrábí společnost Dobré žumpy, se hodí pro každý objekt, který nejde napojit na kanalizaci směrující do velké čističky odpadních vod. Jímka v porovnání s ČOV nepotřebuje téměř žádnou údržbu, „jen“ je třeba ji pravidelně vyvézt fekálním vozem.

Betonové jímky se vyrábí v několika velikostech, a tak si vyberete tu správnou, ať už máte nemovitost malou, nebo velkou, kterou obývá 12 lidí. Většího objemu lze ale dosáhnout i propojením několika jímek. Ty jsou zhotoveny z prvotřídního vyztuženého betonu, jsou pevné a mají vysokou životnost. Jejich životnost je spjata i s penetračním speciálním nátěrem, kterým jsou opatřeny.

Zajímavé akce, usazení jímky zdarma

Betonové žumpy Olomouc je možné převézt kamkoli potřebujete. Stačí, abyste připravili dostatečně velkou jámu, vysypali ji jemným štěrkem ve vrstvě 5 cm, do níž bude žumpa uložena. Není potřeba ji obetonovávat. Vy budete platit jen dopravu, která je závislá na vzdálenosti. Uložení hydraulickým ramenem je v ceně jímky. Společnost má navíc nejen akci na jímky, ale právě teď nabízí zajímavou akci, kdy pokud přesvědčíte souseda či jinou osobu k nákupu žumpy u dobrezumpy.cz a jejich dovoz bude najednou, dostanete slevu.

Podívejte se na bohatou nabídku kvalitních betonových jímek, které můžete použít i na zachytávání dešťovky nebo ke zhotovení sklepa. Nezapomeňte ani na příslušenství, které vám umožní přes žumpu jezdit, změřit hladinu kapaliny nebo třeba zvolit různá víka.