Na koho se obrátit, když nám vadí hluk od sousedů či jakýkoli jiný?

Mít v interiéru nechtěný a nepříjemný hluk je z dlouhodobého hlediska velmi obtěžující. Hluk nás obtěžuje i v případě, že jej máme strpět např. půl dne, ne tak bez přestání, den co den. Pokud vás trápí potíž s hlučnými sousedy, kteří bydlí vedle vás či nad vámi, ale také pokud máte kancelář vedle hlučné dílny nebo garáže, potřebujete odhlučnit velké stroje či cokoli jiného, vždy vám pomůže společnosti Potichu.cz.

Oblíbená akustická pěna

K odhlučnění se používají rozdílné materiály dle toho, jakou konstrukci chcete odhlučnit, zda už je stavba hotová, nebo probíhá, také podle toho, o jaký typ hluku jde… Velmi často se k odhlučnění používá např. akustická pěna. Silent foam je akustická lisovaná pěna, která se hodí pro různé účely řešení akustiky, a může být použita o síle 5 – 50 mm. Hodí se především při zvyšování neprůzvučnosti konstrukcí, jako např. u stěny či podlahy, nebo při využití jako kročejové izolace pod koberec.

Odhlučnění přesně vám na míru

Pokud se obrátíte na společnost Potichu.cz, budete pod křídly profesionálů, kteří se věnují odhlučňování jakéhokoli hluku již od roku 2011, a za tu dobu stihli zrealizovat více než 3 000 úspěšných projektů a zlepšili kvalitu života mnoha zákazníkům.

Řeší většinou potíže spojené s hlukem v bytech. Rádi vám pomohou odhlučnit stěnu, strop i podlahu. Společnost ale provádí i technické a průmyslové odhlučnění, jako např. odhlučnění výrobních strojů, odhlučnění tepelných čerpadel a klimatizace, nebo odhlučnění stupaček a potrubí. Není takřka nic, co by nezvládli, a jakákoli netradiční zakázka je pro ně výzvou, kterou chtějí vždy dotáhnout do úspěšného konce.

Obraťte se na spolehlivou a kvalitní společnost Potichu Czech s.r.o., ať už potřebujete pomoct s hlukem v Česku nebo na Slovensku. Budete určitě spokojeni.