Konec neustálého nošení vody v PET lahvích! Pořiďte si automat na vodu!

Nebaví vás neustále jezdit kupovat balenou vodu v PET lahvích, ale na druhou stranu nechcete pít vodu z vodovodního řádu, protože vám nevyhovuje? Je pravdou, že kvalita vody z vodovodního řádu je pro někoho nevyhovující, ale neustálé nošení PET lahví, jejich mačkání a recyklace je velmi únavný a nekonečný proces. Jestliže chcete pít kvalitní pramenitou vodu, ale přitom si do své domácnosti netahat balení PET lahví, pořiďte si do domácnosti automat na vodu.

Naprosto běžné vybavení

Ještě zpět ke kvalitě vody. Věděli jste, že některá voda v PET lahvích může mít naprosto srovnatelné hodnoty, jako voda z vodovodního řádu? Jen může být předražená? Více o tomto tématu najdete ZDE. Všechny problémy ale mohou vyřešit automaty na vodu. Ty byly ještě před několika lety spíše součástí kanceláří a průmyslových budov. V současnosti ale jsou i zcela běžným vybavením domácností. Výdejník vody v barelech postavíte do kuchyně, do pracovny, do obývacího pokoje nebo do ložnice a máte po starostech.

nejluxus.cz_w-system_cz_01

Pro domácnosti lepší velikost i design

Výdejníky vody a automaty na vodu v barelech byly v posledních několika letech výrazně vylepšeny. Může za to především zvýšená poptávka po těchto přístrojích do domácností. V interiéru bytů a rodinných domů je zapotřebí udržovat vysokou hodnotu elegance. Výrazným způsobem se změnil i vzhled a i automaty na vodu se mohou stát designovou ozdobou domácnosti. Stačí vybrat ten správný druh od správné značky. Automat na vodu Aquabar WS-Clasic je možné mít v domácnosti i ve stolní verzi.

nejluxus.cz_w-system_cz_02

Ohřev a chlazení, ale i výroba sodovky

Do automatů na vodu dodává firma vysoce kvalitní pramenitou vodu v barelech o objemu 19 litrů. O dodávku a dovoz barelů se stará sama firma. Vy si je jen objednáte. Automaty na vodu se také neustále snaží inovovat své funkce. Za standardní vybavení je v současnosti považována schopnost ohřevu vody a chlazení. Automat může být zároveň i výrobník sody a dokáže rychle a pohodlně přeměnit pramenitou vodu v chutnou sodovku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *