Trendy u dětských koberců

Vybavujete pokoj Vašim dětem a rádi byste na podlahu zvolili pokrývku, která bude nejen skvělým módním doplňkem? Dětské koberce od Vopi si oblíbí každé dítě zejména pro jeho veselý vzhled, který často doprovází vyobrazení oblíbených animovaných postaviček z dětských seriálů a filmů. Dětský pokoj Vašeho dítěte tak může být obohacen například o koberec s motivy Disney příběhů. Velmi oblíbený je zejména medvídek Pú, Sněhurka se sedmi trpaslíky i Disney letadla.

Snem mnohých holčiček je mít v pokojíčku koberec s Minie či s hrdinkou Elsou z kresleného filmu Ledové království. Kluci naopak upřednostní koberec s motivem dresu argentinského fotbalisty Messiho hrajícího ve dresu španělského fotbalového klubu FC Barcelona. V nabídkovém katalogu společnosti Vopi, který si můžete prohlédnout na této webové adrese www.vopi.cz, najdete dětské koberce nejrůznějších motivů, materiálů i barev.

Nově můžete položit do dětského pokoje také koberec s českou kreslenou postavičkou Krtečka a jeho dobrých kamarádů. Společnost Vopi se však nezaměřuje pouze na koberce nejmladších dětí, ale disponuje také bohatou nabídkou na koberce s motivem Mapy světa. Do dětských pokojů sdílených více dětmi skvěle padnou koberce s motivem Skákacího panáka, her Monopoly, Člověče nezlob se nebo Husičky. Díky hracím kobercům můžete u Vašich dětí rozvíjet fantazii.

Dětské koberce od Vopi dodají dětskému pokoji také pocit útulnosti. Koberce také na rozdíl od jiných typů podlah disponují izolačními vlastnostmi. V neposlední řadě skvěle tlumí hluk. Dopřejte Vašim dětem pestrobarevné koberce od společnosti Vopi a umožněte jim veselé hraní v jejich království!