Hledáte luxusní bydlení? Vyzkoušejte Velkou Chuchli

Život na okraji Prahy s sebou přináší celou řadu výhod. Do centra hlavního města máte obvykle rychlé a pravidelné spojení, takže není problém dojíždět za prací, studiem, kulturou nebo jinou zábavou.Vily-psh-28

Zároveň si můžete mnohem více vychutnávat soukromí a klid. Okrajové části Prahy bývají často bezpečnější než turistické centrum, takže se například nemusíte tolik bát pouštět ven děti. Stejně tak je odtud často kousek do lesa nebo do některé z přírodních rezervací, kam můžete podnikat výlety.

Kvalitní spojení s centrem Prahy

Mezi příjemná místa k bydlení patří například Velká Chuchle na jihozápadě hlavního města. Tato část Prahy 5 je výborně dopravně dostupná – kromě autobusových linek můžete využít i vlak. Obcí projíždí linky S7, které spojují Beroun a pražské Hlavní nádraží.

Během chvilky jste tedy na Smíchovském nádraží nebo dokonce v centru města. Autem se do Prahy dostanete snadno po Strakonické ulici, která vás dovede až na Smíchov.

Moderní bydlení ve Velké Chuchli najdete například na severovýchodním svahu, přímo nad známým závodištěm. V této lokalitě se nachází rezidenční čtvrť Vily Chuchle, která nabízí luxusní a pohodlné bydlení.

V nabídce jsou různě velké rodinné vily, které jsou určeny pro jedno i vícegenerační bydlení. Zájemci mají na výběr z několika dispozic od 4+kk po 7+kk & 1+kk. Několik vil v této části Chuchle již stojí. Pokud máte navíc zájem o prohlídku interiéru, tak lze navštívit i vzorovou vilu.