Udělejte si přehled v geodetických službách

Zajímá vás, co vše obsahuje geodetický obor a kdy i vy můžete potřebovat některou z geodetických služeb? Společnost VISIONPLAN-3D je odborníkem v geodézii a na svých webových stránkách prezentuje celou škálu prováděných geodetických prací. Svoje služby poskytuje veřejnosti a také podnikatelům, jako jsou stavební firmy a projekční kanceláře.

Pokud budete stavět či rekonstruovat, odborníci z VISIONPLAN-3D vám provedou zaměření pozemku pro projekt domu nebo vytyčení stavby a pozemku, také polohopisné a výškopisné zaměření. Pro vyřizování na katastru nemovitostí vám firma VISIONPLAN-3D vypracuje geometrické plány pro zanesení stavby, rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene. VISIONPLAN-3D umí také vytvářet 3D modely, virtuální prohlídky interiéru a exteriéru.

Na společnost VISIONPLAN-3D se můžete plně spolehnout, její prioritou je kvalitní práce, rychlost provedení, poradí si i s nekonvenční zakázkou a najde vhodné řešení na míru za dostupnou cenu. Podívejte se na webové stránky firmy VISIONPLAN-3D a prohlédněte si ukázkové fotografie a reference. Využijte i možnosti sjednat si nezávaznou konzultaci zdarma.