V nové pražské rezidenční čtvrti budete bydlet přímo v sousedství parku

Dnešní poptávka po bytech je nejvyšší tam, kde jsou vhodně spojeny výhody městského životního stylu, ale také možnosti odpočívat a relaxovat v přírodě. Přesně taková lokalita je vždy nejvíce žádaná, protože má skvělou dostupnost občanské vybavenosti, ale zároveň poskytuje klidné místo k životu. Velice vás v tomto ohledu může zajímat nově vznikající čtvrť Byty u parku. Jedná se o lokalitu na Praze 3, která v mnoha ohledech vyniká. Pojďme si ji proto nyní představit blíže.

Mnoho různorodých bytů

V této rezidenční čtvrti najdete byty, které si dokáže oblíbit každý. Jsou tady byty minimalistické, ale také velice prostorné. Nové byty Praha 3 nabízejí dispozice od 30 m2 až po ty největší byty s pěti pokoji.

Kromě toho zde najdete mnoho atraktivních prvků, které tyto byty předurčují k bydlení pro jednadvacáté století. To se dnes odehrává zejména v prostoru mezi vnitřními a venkovními částmi bytu, a tak vás jistě zaujmou:

  • Terasy
  • Balkony a lodžie

Díky tomu budete v dokonalém spojení s přírodou. Příroda je ale také v okolí kdykoliv vyrazíte ven. Všech jedenáct bytových domů totiž přiléhá parku Židovské pece. Tento park nabízí mnoho možností k nejrůznějším volnočasovým aktivitám, sportovním aktivitám a relaxaci. Zdejší bytové domy přitom nijak nenarušují ráz okolní krajiny, protože jejich maximální výška je 6 podlaží. Pro moderní architekturu je ostatně typické, že se snaží co nejvíce respektovat okolní prostředí.

Vše, co si budete přát

Samozřejmě to ale není pouze o okolní přírodě, která je jednou z částí skládačky pro spokojený život. V okolí je také mnoho možností třeba pro nakupování nebo kulturní vyžití. Projekt Byty u parku v Praze rozhodně počítá také s tím, že lokalita se bude nadále vyvíjet. To se uskuteční zejména v místě bývalého nákladového nádraží Žižkov. Tady se plánuje moderní městská čtvrť, která ještě rozšíří dosavadní možnosti.