Pořiďte si vířivku a relaxujte ve dne i večer

Drtivá většina osob, které si vyzkouší alespoň na chvilku pobýt ve vířivce, si ji pak přeje pořídit i k sobě domů. Je skvělé, že je poměrně menších rozměrů, a tak se dá umístit nejen na zahradu, ale i na terasu, pergolu, někdo si ji postaví i domů do pokoje, který byl původně dětským pokojíkem a podobně. Vířivka vám zajistí pohodu a výborný odpočinek.

Proč právě vířivka?

Co s námi dělá vířivka? Proč si ji tolik oblibujeme a jakmile je k dispozici např. při wellness pobytu, chceme si ji dosyta užít? Kupříkladu Bestway vířivka, konkrétně model 54148 Lay-Z-Spa Paris, se hodí do každé domácnosti nebo na chalupu. Jacuzzi má propracovaný systém ohřívání i masážní systém. A právě teplo v kombinaci s příjemnou masáží je to, co lidé při své relaxaci obklopeni až po krk vodou oceňují. Vejde se do ní 4 – 6 osob, má systém šetřící energii, automatické hodiny pro nastavení ohřevu vody, zabudovaný filtrační systém, nafukovací stěn z kvalitního materiálu TriTech, měkkou podlahu, vypouštěcí ventil atd. Nechybí ani pevný kryt s pojistnými svorkami.

Vířivky jsou cenově dostupné a je možné k nim dokoupit bohaté příslušenství. Ať už máte děti, nebo jste mladý bezdětný pár či starší pár s dětmi, jež už vylétly z hnízda, všichni si vířivku hojně užijí.

Klasika v podobě bazénu

Pro ty, kdo si spíš rádi protáhnou záda při plavání, se hodí nadzemní i zapuštěné bazény. Někomu stačí plavat v kruhu po několik minut, aby si protáhl správným způsobem záda, jiný chce v bazénu cvičit, aby zpevnil tělo a voda mu byla přirozeným odporem. Bazény Bestway nabízí jak modely dětské, tak klasické nadzemní. Hloubka něco málo přes metr je dostatečná na to, abyste si hezky zaplavali, a přitom nespotřebovali až tolik vody.

Bazény i vířivky pomohou k lepšímu zdraví vám i vašim dětem. Ať už budete plavat, nebo relaxovat, vliv na psychické i fyzické zdraví bude jedině pozitivní.