Hlavou v oblacích: Vyhlídkový let balonem

Vzlétněte na chvíli od všeho ruchu na zemi a schovejte se před ním za dno proutěného koše. Pomalu plujte, nehte si čechrat vlasy vánkem a pozorujte krásu pod vámi. Kopce. Řeky. Města. Místa, která znáte, ale takhle z ptačí perspektivy jste je ještě nikdy neviděli. Chcete si užít romantiku ve dvou? Darujte dárkový poukaz své drahé polovičce. Toužíte svým dětem ukázat krásy naší krajiny z výšky? Neváhejte! Vznášet se několik stovek metrů nad zemí nebylo nikdy dostupnější. Lety balonem jsou pro každého z nás. Tak neváhejte. Vzlétněte a zažijete dobrodružství.

Staňte se vzduchoplavcem

První vzduchoplavci vypluli do nebes už před více jak 200 lety. S touhou vidět svět z výšky, objevit nové končiny a zažít nezapomenutelné dobrodružství. Staňte se také na chvíli hrdinou, který dokazuje světu, že nic není nemožné. Objevitelem, který zanáší do map nová území. Či romantikem, který hledá mezi oblaky ticho a klid. Nasedněte do našeho horkovzdušného balonu, všechny strasti a povinnosti nechte na zemi a staňte se vzduchoplavcem.

Rozhlédněte se

A co byste rádi z balónu viděli? Zvlněnou krajinu Českého ráje nebo historickou horu Říp. Nabízíme lety balonem nad rozlehlými lesy kolem Konopiště i nad hradbami Kokořínu. Okouzlí vás určitě let nad malebným Posázavím. A kdo by nechtěl vidět z výšky sto věží naší Prahy? Možností je spousta. Všude na vás však čeká milý personál, bezkonkurenční ceny a zážitek, na který nezapomenete. Let balónem však není jen o výhledech. Ten pocit, když se balon začne nafukovat, odhodí se první závaží a vy se pomalu odlepujete od země. To je něco. A co teprve, když se před přistáním blížíte ke klidné louce a téměř se dotýkáte stromů. Zážitek k nezaplacení. Jdete do toho s námi? Tak to stačí jen zakoupit poukaz a… A vzhůru do oblak.