Máte sjednanou pojistku pro vaši domácnost?

Nečekané životní situace si nikdo z nás neplánuje. V případě, že vám vyteče pračka a zaplaví byt od sousedů, je již pozdě něco řešit. Pojištění bydlení přitom patří k základu, který bychom měli mít sjednaný naprosto všichni. Co pojistka kryje, a jaká je výhoda jejího uzavření online?

Pojistíte si klidný spánek

Pokud máte na starosti rodinné finance, jistě víte, jak nepříjemné jsou nečekané situace. Ty provázejí často vysoké finanční výdaje a také vypjatá atmosféra. Díky pojištění bydlení získáte navíc i pojistku odpovědnosti za způsobení škody někomu dalšímu. Ta kryje všechny členy vaší společné domácnosti v případě, že by shodili zboží v obchodě nebo by někomu omylem způsobili újmu na zdraví. Při nečekané situaci, kdy vám například soused pračkou vytopí byt, jste chráněni.

Online pojistka se vyplatí

Proč v dnešní době ztrácet čas jízdou na pobočku pojišťovny? Moc dobře všichni víme, že právě tam se pojišťovací agenti mnohdy snaží vytvořit na klienty nátlak, a ti pak nemají ani dostatek prostoru pro bedlivé pročtení smlouvy. V případě pojištění majetku online nic takového nehrozí. V klidu svého domova nebo kanceláře si projdete všechny body pojistné smlouvy. V případě potřeby se poté informujete o všem, co vás zajímá, pomocí zákaznické podpory.

Co si lze pojistit?

Pojištění majetku kryje váš dům, byt, chalupu nebo nemovitost ve stavbě. Domácnost si je vhodné pojistit i v případě, že jste pouze v nájemním bytě. V jedné ceně spolu s pojistkou vašeho majetku máte také již zmiňované pojištění občanské odpovědnosti pro všechny členy vaší společné domácnosti

Pojištění vás chrání v celé řadě nečekaných situací. Pomůže vám, když vám soused nechtěně vyplaví byt pračkou, když vás postihne povodeň nebo požár, ale také v případě, že si zabouchnete dveře bytu nebo ztratíte klíče.